wtorek, 4 sierpnia 2015

Fabuła.Mówią, że sekret trzymany przez lata może wyrządzić krzywdę. Mówią, że ktoś, kto zabił człowieka, jest mordercą. Mówią..no właśnie, dlaczego tylko mówią, a nie czynią? Dlaczego oceniają wszystkich, nie znając ich przeszłości? Każdy z nas ma swoją własną, napisaną przez los-lub przez siebie- niesamowitą historię.

Rachel Clinton prowadziła idealne życie w oczach większości osób. Pewnego dnia, aby ochronić swoją rodzinę zgadza się na układ z mężczyzną,którego nie zna. W czasie dojścia do konfrontacji jej los odmienia czwórka nieznajomych chłopców. Wydaje jej się, że powróci do normalności, niestety żadna ze stron nie odpuszcza. Początkowo, od mężczyzny, aż po chłopców w których życie wkracza przypadkiem, ale szybko staje się-chcąc nie chcąc-częścią grupy. Jak potoczą się ich losy? Czy bohaterka zdoła ochronić swoich najbliższych i poświęcić za ich reputację własne życie? 

==================================

Witam, zapraszam was na ff o sosach! 

Mam nadzieję, że choć w najmniejszym stopniu przypadnie wam do gustu:)

Teraz prolog, i rozdziały, które będą dodawane 2 razy w tygodniu..Cóż, nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, a więc to już wszystko:)
Jeżeli wolicie czytać na watt to macie tutaj--> Klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz